Czas powrócić w szkolne mury!

„Tak szybko mijają chwile, tak szybko płynie czas…”. Wakacyjne dni również pozostały już tylko we wspomnieniach. Pierwszego września nauczyciele, rodzice, dziadkowie i przede wszystkim uczniowie szkoły w Książnicach Wielkich zgromadzili się w kościele parafialnym na mszy świętej, a następnie odbyła się uroczystość rozpoczynająca kolejny rok nauki. Dzięki staraniom i środkom, głównie Rady Rodziców, spotkaliśmy się w odnowionej, świeżo odmalowanej sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu Pan Dyrektor powitał wszystkich serdecznie, zwłaszcza najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli szkolne progi. Przedstawił wychowawców poszczególnych klas i najważniejsze sprawy organizacyjne. Przywitaliśmy również nowych nauczycieli: Siostrę Gaudencję i księdza Łukasza.

Wszyscy życzymy sobie sukcesów i jak najwięcej udanych dni w naszym szkolnym życiu! Już za dziesięć miesięcy znowu będą wakacje!