Koncert Walentynkowy

Koncert Walentynkowy zatytułowany „Miłość może być różna” był najważniejszym punktem tegorocznych szkolnych walentynek. W roli zapowiadającej artystów doskonale spisała się Przewodnicząca Szkoły – Roksana Suwała. Zgodnie z tytułem koncertu zabrzmiały melodie i wesołe, i pełne tęsknoty. Julia Gądek i Roksana Miernik zaśpiewały wielki przebój o nieszczęśliwej miłości... Kisses back.

Koleżanki z klasy VI zaprezentowały hit zespołu „The Police” Every breath you take. Natomiast Nikola, Julia Nowak i Oscar z klasy V brawurowo wykonali kultową piosenkę All my loving kultowego zespołu „The Beatles” w bardzo oryginalnej aranżacji. Na uznanie i wielkie brawa zasłużył zaproponowany przez nich układ choreograficzny. Duet Roksana i Benek zaprezentował najbardziej romantyczną piosenkę wszech czasów - przebój z filmu „Titanic” zatytułowany My heart will go on. Na zakończenie w piosence Marry You wystąpiły czwartoklasistki wspierane przez wszystkich artystów. Miłym podsumowaniem spotkania była Poczta Walentynkowa. Liczne listy, kartki i drobne upominki sprawnie rozdali Karolina i Emil z klasy VI.