SUKCESY UCZNIÓW

Jesteś tu: » Strona główna » SUKCESY UCZNIÓW


 


 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego w roku szkolnym 2015/2016


Wiktoria Nowak, klasa VI - etap rejonowy

 

Bartłomiej Molenda, klasa VI - etap rejonowy

 


 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy w roku szkolnym 2015/2016


Wiktoria Nowak, klasa VI - etap rejonowy



 

Konkurs Biblijny o aniołach. „Na początku było Słowo” - 2015/2016


Julia Gądek, klasa IV - wyróżnienie

 

Karol Bukowiecki, klasa VI - wyróżnienie

 



XXI Diecezjalny  Konkurs  Biblijny - 2015/2016


Karolina Kuras , klasa V - finalistka




XVIII konkurs plastyczny pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo” 

 

Michalina Bukowiecka, klasa I - laureatka

 



XVIII Konkurs Biblijny w roku szkolnym 2013/2014


Julia Duda, klasa V - etap rejonowy

 

Katarzyna Mocniak, klasa VI - etap rejonowy

 

Dawid Grzęda,  klasa V -  etap rejonowy

 


 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy w roku szkolnym 2013/2014


Katarzyna Mocniak, klasa VI - etap rejonowy

 


 

Małopolski Konkurs Humanistyczny w roku szkolnym 2013/2014


Katarzyna Mocniak, klasa VI – 1. miejsce w etapie rejonowym

 


 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2013

 

Julia Duda, klasa V – miejsce 18.

 

Katarzyna Mocniak, klasa VI – miejsce 19.

 

 


 

XV Konkurs Języka Angielskiego "I love ENGLISH"
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Proszowicach (29.05.2014)


Julia Duda (kl.5) - III miejsce


 Katarzyna Mocniak (kl.6) - V miejsce


Aleksandra Maj (kl.6) - wyróżnienie

 


 

IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych 

organizowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Nauczycieli Języków Obcych  (Szczytniki, 11.04.2014)


 Julia Król, kl. V - III miejsce


Katarzyna Mocniak, kl. VI - wyróżnienie


Julia Duda, kl. V - wyróżnienie


XVIII Konkurs Biblijny w roku szkolnym 2013/2014

 

Julia Duda, klasa V - etap rejonowy 

 

Katarzyna Mocniak, klasa VI - etap rejonowy 

 

Dawid Grzęda,  klasa V -  etap rejonowy

 

 


 

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy w roku szkolnym 2013/2014

 

Katarzyna Mocniak, klasa VI - etap rejonowy

 

 


 

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny w roku szkolnym 2013/2014

 

Katarzyna Mocniak, klasa VI – 1. miejsce w etapie rejonowym

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”


Piotr Mocniak, klasa VI – laureat

  


 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z historii „Olimpus” - rok szkolny 2012/2013

 

Piotr Mocniak, kl. VI   - laureat 

 

Julia Duda, kl. IV - 25. miejsce

 


 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Olimpus” - rok szkolny 2012/2013

Julia Duda, kl. IV – 17. miejsce

Aldona Król, kl. IV – 21. miejsce

Nikola Miernik, k. IV – 22. miejsce

Katarzyna Mocniak, kl. V  - 24. miejsce 

 Piotr Mocniak, kl. VI   - 17. miejsce 

 Tomasz Grzywa, kl. VI - 26. miejsce

 


 

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów 2013

 

Julia Duda, klasa V – miejsce 18. 

 

Katarzyna Mocniak, klasa VI – miejsce 19.

 



Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych organizowany przez Szkołę Podstawową w Kamieńczycach (18.12.2013)

Julia Duda - I miejsce


Julia Król - IV miejsce

 



V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Szkołę Podstawową im. Bartosza Głowackiego w Rzędowicach (10.12.2013)

Julia Duda, kl. V - II miejsce

Aleksandra Maj, kl. VI - IV miejsce

 



XIV Konkurs Języka Angielskiego "I love ENGLISH"
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Proszowicach (16.05.2013)

Julia Król, kl. IV - wyróżnienie


Katarzyna Mocniak, kl. V - wyróżnienie

 



Konkurs języka angielskiego "Macmillan Primary School Tournament"


Aleksandra Maj, kl. V - I miejsce


Katarzyna Mocniak, kl. V - wyróżnienie



Konkurs poetycki z okazji 150. Rocznicy Powstania Styczniowego

zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha


 Piotr Mocniak, kl. VI - III miejsce


 

 

Konkurs plastyczny z okazji 150. Rocznicy Powstania Styczniowego

 zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha


 Katarzyna Mocniak, kl. V - II miejsce

 



XVIII Diecezjalny Konkurs Biblijny dla Szkół Podstawowych i Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013


Julia Duda kl. IV - finalistka

Piotr Mocniak kl. VI - finalista

   "Wszystko jest poezją". Konkurs poetycki zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha


Karolina Żelazowska - 1. miejsce

Dominik Tomczyk - 1. miejsce

Aleksandra Maj - 1. miejsce

Katarzyna Mocniak - 1. miejsce

Oliwia Gwóźdź - 1. miejsce

Natalia Grzyb - 1. miejsce

Kamil Rusiecki - 1. miejsce

Kamil Piorun - 1. miejsce

Piotr Mocniak - 1. miejsce

Magdalena Bakowska - 1. miejsce

Patryk Brzenia - 1. miejsce

Kamil Cieślik - 1. miejsce

Patrycja Klasa - 1. miejsce

Ewelina Kukułka - 1. miejsce

Jakub Kustra-Cora - 1. miejsce

Daniel Majcherczyk - 1. miejsce

Grzegorz Niedojad - 1. miejsce

Bartłomiej Rakoczy - 1. miejsce

Aneta Raś - 1. miejsce

 



Konkurs poetycki. Ilustracje do wierszy uczniów wydanych w tomiku "Wszystko jest poezją"


Oliwia Gwóźdź - wyróżnienie

Magdalena Bakowska - wyróżnienie

Karolina Wójcik- wyróżnienie

Wiktoria Izbińska - wyróżnienie

Jakub Kustra-Cora - wyróżnienie

Kamil Ćwikła - wyróżnienie

Klaudia Ludwiczek - wyróżnienie

Natalia Grzyb - wyróżnienie

Bartłomiej Rakoczy - wyróżnienie

Julia Stalmach - wyróżnienie

Karolina Tomczyk - wyróżnienie

Daniel Majcherczyk - wyróżnienie

Kamil Lech - wyróżnienie

Aleksandra Ludwiczek - wyróżnienie

Aleksandra Maj - wyróżnienie

Katarzyna Mocniak - wyróżnienie

Aneta Raś - wyróżnienie


III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych
organizowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Nauczycieli Języków Obcych  (Biórków Wielki, 15.02.2013)


Tomasz Grzywa, kl. VI - wyróżnienie

 


Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

 

Piotr Mocniak, klasa VI – laureat

 

  

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z historii „Olimpus” - rok szkolny 2012/2013

 

Piotr Mocniak, kl. VI   - laureat 

 

Julia Duda, kl. IV - 25. miejsce

 


 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Olimpus” - rok szkolny 2012/2013


Julia Duda, kl. IV – 17. miejsce

 

Aldona Król, kl. IV – 21. miejsce

 

Nikola Miernik, k. IV – 22. miejsce

 

Katarzyna Mocniak, kl. V  - 24. miejsce 

 

 Piotr Mocniak, kl. VI   - 17. miejsce 

 

 Tomasz Grzywa, kl. VI - 26. miejsce

 


 


Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki „Olimpus” - rok szkolny 2012/2013


Katarrzyna Mocniak, kl. V  - 16. miejsce 

 

Piotr Mocniak, kl. VI   - 16. miejsce 

 

Tomasz Grzywa, kl. VI - 17. miejsce


Aleksandra Maj, kl. V  - 19. miejsce 

 


 

XVII Konkurs Biblijny w roku szkolnym 2012/2013

Julia Duda. klasa IV - etap rejonowy

Katarzyna Mocniak, klasa V - etap rejonowy

Piotr Mocniak,  klasa VI -  etap rejonowy

 


 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy w roku szkolnym 2012/2013

Katarzyna Mocniak, klasa V - etap rejonowy

Piotr Mocniak, klasa VI - etap rejonowy

 


 

Małopolski Konkurs Humanistyczny w roku szkolnym 2012/2013

Katarzyna Mocniak, klasa V - etap rejonowy

 


 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Piotr Mocniak, klasa VI - etap wojewódzki

 


 

V Przegląd Kolęd i Pastorałek  zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach

Marcin Grzyb, kl. III - III miejsce w kategorii wiekowej SP klasy I-III 





Konkurs  „Ku Niepodległości w Poezji i Pieśni” zorganizowany w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach


Benedykt Bukowiecki, kl. I - wyróżnienie




Powiatowe Biegi Przełajowe w roku szkolnym 2012/2013


Katarzyna Mocniak, kl.V – miejsce II

 

Mateusz Stasielak, kl.V– miejsce II

 

Kamil Ćwikła, kl.V– miejsce III

 

Oliwia Gwóźdź, kl. V– miejsce VI

 

Kamil Kałuża, kl.IV– miejsce VI





XIII Konkurs Języka Angielskiego "I love ENGLISH"
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Proszowicach (06.06.2012)

Aneta Raś, kl. VI - wyróżnienie




Ogólnopolski Konkurs Tematyczny "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989".


Karolina Żelazowska, kl.IV  - finalistka etapu wojewódzkiego

 

Piotr Mocniak, kl. V  - finalista etapu wojewódzkiego




Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" w roku 2012

 

Katarzyna Mocniak, kl. IV  - wyróżnienie




Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki „Olimpus” - rok szkolny 2011/2012


 Kamil Cieślik, kl. VI  - 5. miejsce (laureat)

 

Tomasz Grzywa, kl. V  - 7. miejsce (laureat)

 

Piotr Mocniak, kl. V   - 8. miejsce (laureat)

 

 


 


Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus” 2012 przeprowadzony pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Wojewody Małopolskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty, Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie i Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego w Krakowie


Julia Król, kl. III -  II etap

 


 

 

II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych
organizowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Nauczycieli Języków Obcych  (27.01.2012)

Kamil Cieślik, kl. VI  - III miejsce


Aneta Raś, kl. VI  - wyróżnienie



 

 Przegląd Kolęd i Pastorałek w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha (12.01.2012)


Szkolny Zespół „Ave  Maria” - szczególne wyróżnienie za  taneczno-śpiewającą interpretacjęi kolędy  „Bóg się rodzi”

 

  Kamil  Cieślik  i  Sebastian  Wątek,  kl. VI II  miejsce  jako  duet

 

      Benedykt  Bukowiecki,  kl. 0 - wyjątkowe  wyróżnienie jako najmłodszy uczestnik konkursu

 


 

Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych - rok szkolny 2011/2012


Kamil Cieślik, kl. VI  - etap rejonowy




Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych - rok szkolny 2010/2011


Agnieszka Rozenek- etap rejonowy

 



Konkurs recytatorski zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej w 100. rocznicę urodzin Czesława Miłosza


Piotr Mocniak – III miejsce

 

Natalia Gądek - wyróżnienie

 



 I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

organizowany przez Stowarzyszenie Aktywnych Nauczycieli Języków Obcych (10.05.2011)


 Klaudia Maciejewska - III miejsce

 

 


 

Powiatowe Biegi Przełajowe w roku szkolnym 2010/2011


Agnieszka Rozenek -  I miejsce w swojej kategorii wiekowej

 


 

   Konkurs plastyczny „Pan Jezus uczy ludzi w przypowieściach”- wybrana przypowieść z Ewangelii synoptycznych, zorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Kieleckiej  - rok szkolny 2010/2011

 

Aleksandra Ludwiczek - wyróżnienie

 


 

  XIII  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, zorganizowany  przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej - rok szkolny 2010/2011

 

 Julia Duda – wyróżnienie w etapie powiatowym

 


 

Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych - rok szkolny 2009/2010


Antonina Mocniak - laureatka




Małopolski Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych - rok  szkolny 2009/2010


Antonina Mocniak - finalista

 


 

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2009/2010

 

Michał Ćwiertka - finalista

 

Antonina Mocniak - etap rejonowy

 


 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" w roku 2010

 

Michał Ćwiertka - wyróżnienie

 

Antonina Mocniak - wyróżnienie

 

Magdalena Bakowska- wyróżnienie

 


 

Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim (2010)


Kamil Cieślik, kl. IV - wyróżnienie za piękne odczytanie przygotowanego przez siebie fragmentu książki Paula Maara "Herr Bello und das blaue Wunder"




Konkurs plastyczny "Bezpieczne gospodarstwo",

zorganizowany przez proszowicką Placówkę Terenową Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - rok szkolny 2009/2010

 

Piotr Mocniak -1. miejsce w kategorii uczniów klas I-III

 

Wiktoria Izbińska, Tomasz Niedojad - 3. miejsce




2009/2010 w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Muzeum Ziemi Koszyckiej  w roku szkolnym 2009/2010


klasa II  - 1. miejsce za prezentację przedstawienia  „Królewna Śnieżka” przygotowanego pod opieką wychowawczyni – p. Małgorzaty Sieradzy

 



GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 2009


Antonina Mocniak z kl. V - 1. miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla kl. IV-VI

 

Kinga Nowak – kl. V - Mistrz Zasad Ortograficznych




Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik” (2009) – konkurs przyrodniczy zorganizowany przez Fundację dla Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego


 Katarzyna Mocniak - wyróżnienie

 

 Piotr Mocniak - wyróżnienie


 


 

Powiatowe Biegi Przełajowe w roku szkolnym 2009/2010


Agnieszka Rozenek -  I miejsce w swojej kategorii wiekowej  

 


 

Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych - rok szkolny 2008/2009


Antonina Mocniak - etap rejonowy

 


 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Olimpus” - rok szkolny 2008/2009

 

 Antonina Mocniak - 13. miejsce

 

Agnieszka Rozenek - 20. miejsce


Izabela Lech - 23. miejsce

 


 

Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha - rok szkolny 2008/2009


Oliwia Gwóźdź - I miejsce


Kamil Cieślik - wyróżnienie


 



 

Powiatowe Biegi Przełajowe w roku szkolnym 2008/2009


Agnieszka Rozenek -  I miejsce w swojej kategorii wiekowej




Małopolski Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych - rok szkolny 2007/2008


Antonina Mocniak - etap rejonowy

 


 

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego „Olimpus” - rok szkolny 2007/2008


 Antonina Mocniak - 3. miejsce w Polsce

 

Paweł Jankowski - 21. miejsce

 

Natalia Chuchmacz  - 24 . miejsce

 

Kasia Podkopał - 30. miejsce

 

Ola Gądek i Konrad Wypych -  27. miejsce

 



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Portret Ani z Zielonego Wzgórza” (organizator Wydawnictwo Literackie) – rok szkolny 2007/2008


Karolina Grzyb – wyróżnienie 

 


 

 Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach– rok szkolny 2007/2008

 


Sebastian Wątek z klasy pierwszej  -  I miejsce (w kategorii klas I-III)


Izabela Lech z klasy drugiej - III miejsce (w kategorii klas I-III)


 Kamil Cieślik z klasy I - wyróżnienie (w kategorii klas I-III)



 

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Świat”,

zorganizowany pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice oraz Starosty Proszowickiego (2007)


Sebastian Wątek - 1 miejsce

 


 

XI Konkurs Biblijny (2007)


Tosia Mocniak - 4. miejsce w etapie rejonowym

 


 

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Świat”,

zorganizowany pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice oraz Starosty Proszowickiego (2006)


Sebastian Wątek - 1 miejsce