Udanych ferii!

Jesteś tu: » Strona główna » Udanych ferii!

Udanych ferii!

Najdłuższy okres nauki w tym roku szkolnym już za nami. Teraz jeszcze tylko cztery miesiące i wakacje! Po wytężonej pracy w I półroczu uczniowie zasłużyli dobrą rozrywkę, a była nią zabawa karnawałowa, którą Rada Rodziców zorganizowała w sobotę 14 lutego. Z racji szczególnej daty okazała się bardziej balem walentynkowym niż tradycyjną, doroczną „Choinką”. O święcie przypominały też dekoracje – we wszystkich klasach i w sali gimnastycznej wisiały baloniki w kształcie serc i serduszkowe łańcuchy, a na bal dotarła Poczta Walentynkowa. Młodsi uczniowie wystąpili w barwnych i pomysłowych przebraniach, natomiast starsi imprezowy nastój podkreślili jedynie fryzurą: dziewczęta finezyjnymi upięciami i lokami, a na głowach większości chłopców pojawiły się „żelowe stylizacje”. Oprócz tańców był też smaczny poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy rodzicom.

Do 2 marca możemy cieszyć się odpoczynkiem od obowiązków szkolnych i nauki. Życzymy wszystkim aktywnych, radosnych, śnieżnych i bezpiecznych ferii!

.