Wakacje czas zacząć!

Jesteś tu: » Strona główna » Wakacje czas zacząć!

Wakacje czas zacząć!

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Na początku poczet sztandarowy, który tworzą Emilia, Karolina i Emil, wprowadził sztandar szkoły i wspólnie odśpiewaliśmy hymnpaństwowy. Następnie zgromadzeni wysłuchali wystąpienia Pana Dyrektora, w którym podsumował minione 10 miesięcy nauki i pracy. Wszystkim uczniom pogratulował promocji do następnej klasy, podziękował nauczycielom i rodzicom za wspólny wysiłek. Wzorowi i wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Z klasy II: Michalina Bukowiecka, Nikola Kurczab, Nikola Nowak, Filip Molenda, Zuzanna Turek, Magdalena Wojtusik. Z klasy III: Antonina Kwaśniewska, Oskar Ciochoń, Julia Góra, Korneliusz Krzemień, Magdalena Cieślik, Karol Chuchmacz, Gabriela Chmura. Z klasy IV – Julia Wojtusik i Marlena Wilk. Z klasy V: Benedykt Bukowiecki, Julia Gądek, Nikola Grzyb, Aleksandra Kaczka, Roksana Miernik, Julia Nowak i Roksana Suwała. Natomiast z klasy VI: Emil Chuchmacz, Karolina Kuras, Emilia Kwaśniewska, Michał Raś i Ewelina Siudak.

Dyrektor Jan Krępa wręczył również dyplomy za 100% frekwencję. Ani jednego dnia zajęć nie opuścili: Magdalena Cieślik, Martyna Niedojad, Karol i Emil Chuchmacz, Aleksandra Klasa i Karolina Kuras.

Statuetki dla najlepszych szkolnych sportowców trafiły do rąk Nikoli Grzyb i Emila Chuchmacza. W szkolnych konkursach językowych najlepszymi germanistkami okazały się: Ewelina Siudak, Roksana Miernik i Karolina Kuras, a anglistkami: Roksana Miernik, Julia Nowak i Roksana Suwała. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymały też zwyciężczynie Szkolnej Ligi Ortograficznej – Karolina Kuras i Roksana Miernik. Rozstrzygnięto również konkurs na plakat propagujący zdrowy tryb życia „Trzymaj Formę!”. W ogólnoszkolnym głosowaniu największe uznanie zdobyła praca Julii Gądek, a tuż za nią znalazły się plakaty Karoliny Kuras, Emilii Kwaśniewskiej i Julii Nowak. Pan Dyrektor ogłosił także nazwiska laureatek i wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Galileo”, a byli to: Roksana Miernik, Julia Gądek, Aleksandra Kaczka oraz Benedykt Bukowiecki i Michał Raś.

Na zakończenie spotkania głos zabrała pani Anna Chuchmacz – Przewodnicząca Rady Rodziców, która w imieniu rodziców wyraziła wdzięczność nauczycielom, katechetom i wychowawcom, pogratulowała uczniom osiągniętych wyników i życzyła wszystkim udanego odpoczynku.

Jeszcze tylko ostatnie spotkanie z wychowawcą, świadectwa i rozpoczynamy... WAKACJE!