Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Jesteś tu: » Strona główna » Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

W Szkole Podstawowej im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich nowy rok szkolny rozpoczął się o godzinie 8.00. Najpierw uczestniczyliśmy we mszy świętej. Dziękowaliśmy za szczęśliwie spędzone wakacje i prosiliśmy o błogosławieństwo na dni nauki i pracy. W szkole pan dyrektor Jan Krępa bardzo serdecznie powitał uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych – z oddziału przedszkolnego i pierwszoklasistów. Następnie omówił wszelkie kwestie organizacyjne roku szkolnego 2017/2018, przedstawił wychowawców klas i życzył wszystkim wytrwałości i zaangażowania w zdobywaniu wiedzy a także miłych chwil w gronie koleżanek i kolegów.

Tym, którzy już tęsknią za wakacjami, dedykujemy słowa z piosenki kabaretu OT.TO:

...jeszcze tylko: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i...
Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam rację, wakacje będą znów.