Konkurs Ładnego Pisania

Jesteś tu: » Strona główna » Konkurs Ładnego Pisania

Konkurs Ładnego Pisania

10 listopada rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Ładnego Pisania, zorganizowany po to, by promować odręczne pisanie i zachęcić uczniów do pracy nad swoim charakterem pisma. Zadanie polegało na bezbłędnym i starannym przepisaniu tekstu dostosowanego do wieku uczestników. Zależało nam nie tylko na wyróżnieniu osób o najładniejszym charakterze pisma... Komisja starała się zauważyć i docenić również tych, którzy nie mają daru pięknego pisania, a jednak zmobilizowali się, by przygotować jak najstaranniejsze prace.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach prezentowali: Julia, Roksana i Oscar. Najładniej Piszącą Klasą wybrano klasę III, Mistrzynią Szlaczków została Julia Ciochoń, Najładniej Piszącym Pierwszoklasistą okazał się Kacper Mendrych. Wśród trzecioklasistów zwyciężyła Justyna Dąbek, w kategorii uczniów klas IV-V – trzecie miejsce zajęła Anna Buczek, drugie Oskar Ciochoń, a na najwyższym stopniu podium stanęła Martyna Niedojad. W klasie VI i VII przyznano jedynie trzy równorzędne wyróżnienia. Otrzymały je: Karolina Kuras, Julia Gądek i Julia Nowak.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy: już od dziś zacznijcie przygotowania do przyszłorocznej edycji konkursu. Piszcie pięknie, poprawnie i przede wszystkim jak najwięcej! Przelewajcie na papier swoje myśli i przemyślenia, odczucia, wrażenia. Miejcie swoje zdanie w różnych sprawach. Uwierzcie, że nawet jeśli dziś bazgrzecie jak kura pazurem, jutro możecie sięgnąć po laury!