Konkurs recytatorski

Jesteś tu: » Strona główna » Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

W szkolnym etapie konkursu „Ku Niepodległości” wzięło udział 18 uczniów z klas I-VII.
 W grupie klas młodszych 3 pierwsze miejsca zdobyli kolejno: Zuzia Cholewicka, Julia Maj (kl. I) i Gabryś Tamburino (kl.III). Recytowali wiersze patriotyczne również: Oliwia Rogala, Zuzia Turek i Filip Molenda.

W grupie klas starszych najwięcej punktów uzyskali: Benedykt Bukowiecki, Julia Gądek i Roksana Miernik- wszyscy z klasy VI.

Inni uczestnicy z klas starszych to; Julia Wojtusik, Emilia Kwaśniewska, Radek Cieślik, Agata Kostysko, Roksana Suwała, Grzegorz Maciejewski, Antosia Kwaśniewska, Kornel Krzemień, Oskar Ciochoń.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom (rodzicom i nauczycielom) dziękujemy za udział w konkursie.

Turek i Filip Molenda.