Integracyjne spotkanie mikołajkowo - opłatkowe już za nami.

Jesteś tu: » Strona główna » Integracyjne spotkanie mikołajkowo - opłatkowe już za nami.

Integracyjne spotkanie mikołajkowo - opłatkowe już za nami.

Jak co roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Koszycach organizuje w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha spotkanie mikołajowe w którym biorą udział najmłodsi uczniowie ze szkół w Koszycach i Książnicach Wielkich, dzieci niepełnosprawne wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście. W tym roku takie spotkanie odbyło się 14 grudnia.

Pani Julia Drążkiewicz – Prezes Zarządu Gminnego TPD, składając wszystkim zgromadzonym uczestnikom spotkania życzenia, wyraziła szczególną wdzięczność i podziękowania dla Pana Stanisława Rybaka – wójta Gminy za wieloletnią pomoc finansową i organizacyjną na rzecz działalności TPD, oraz za okazywane wielkie serce dzieciom. Wyraziła również wdzięczność dla wszystkich, którzy wspierają działalność Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Spotkaniu towarzyszyła miła i rodzinna atmosfera. Punktem kulminacyjnym spotkania były prezenty od Św. Mikołaja. Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez dzieci z Centrum Oświatowego w Koszycach oraz Szkoły Podstawowej w Książnicach Wielkich.

Opiekunowie kół TPD