Bal karnawałowy

Jesteś tu: » Strona główna » Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Tradycyjnie tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły i dzieci z oddziału przedszkolnego. Już od rana sala gimnastyczna zapełniała się barwnymi postaciami z bajek, baśni i filmów, rycerzami i policjantami. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki granej przez zespół Reflex Dance. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Najmłodszym uczestnikom balu wiele radości sprawiły zabawy z kolorową chustą, balonikami, bańkami mydlanymi poprowadzone przez animatorkę. W trakcie imprezy rozdano też pocztę walentynkową.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, poczęstunku i Balu Walentynkowego dla dorosłych, z którego dochód zasili szkolny budżet. Z niecierpliwością czekamy na następną „Choinkę”.