Wesołych Świąt!

Jesteś tu: » Strona główna » Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

W ostatnim dniu nauki przed wiosenną przerwą świąteczną społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystym apelu. Pan dyrektor Jan Krępa złożył życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt. Przypomniał uczniom o zachowaniu rozwagi w lany poniedziałek i podczas innych zabaw na świeżym powietrzu.

Inscenizację z przesłaniem tych najważniejszych dla chrześcijan świąt oraz główne wydarzenia Wielkiego Piątku i Niedzieli Zmartwychwstania odtworzyli czwarto- i piątoklasiści. Przy akompaniamencie Siostry Katechetki zabrzmiały radosne wielkanocne pieśni wykonane przez scholę „Młode Serca”.

Po przedstawieniu Pan Dyrektor wręczył nagrody uczestnikom Konkursu Wielkanocnego zorganizowanego przez Samorząd Szkolny. Wzięło w nim udział 29 uczniów. Każda z pisanek – począwszy od tych w klasycznych rozmiarach kurzych jaj po naprawdę ogromne – była bardzo piękna, kolorowa, zaskakiwała pomysłami i zdobieniami. Wszystkie prace zostały docenione, nagrodzone brawami i upominkami. Natomiast w ogólnoszkolnym plebiscycie najwięcej głosów otrzymała pisanka Mai Misiaszek z „zerówki”. Wyróznienia zdobyli: Marlena Wilk, Ania Buczek, Dawid Buczek, Zuzia i Ewa Cholewicka, Patryk Rusiecki, Antoś Cisak, Asia i Kasia Wróblewskie,Nikola Kurczab i Bartosz Izbiński.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy całym rodzinom za zaangażowanie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy odpoczynku od codziennych spraw,
czasu na refleksję, inspirujących spotkań z bliskimi,
radości i wiosennego optymizmu!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy
Szkoły Podstawowej im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich