Rok szkolny 2017/2018 przeszedł do historii. Czas na wakacje!

Jesteś tu: » Strona główna » Rok szkolny 2017/2018 przeszedł do historii. Czas na wakacje!

Rok szkolny 2017/2018 przeszedł do historii. Czas na wakacje!

W ostatnim dniu roku szkolnego uczestniczyliśmy we mszy świętej, by podziękować za wszystkie dobre i trudne chwile. Jej oprawę muzyczną przygotowała siostra Gaudencja wraz ze scholą „Młode Serca”. Szkolna część uroczystości rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i od odśpiewania hymnu państwowego. Z kolei dyrektor Jan Krępa pogratulował uczniom promocji do następnej klasy, wyraził wdzięczność nauczycielom i rodzicom za wspólny wysiłek, a następnie szczególnie serdecznie zwrócił się do siostry Gaudencji, która przechodzi na emeryturę. Siostrze dziękowali również rodzice i uczniowie.

Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Maciej Suchenko, Zuzanna Cholewicka, Katarzyna Wróblewska, Anna Kałuża, Kacper Mendrych, Adam Grzęda z klasy I

Michalina Bukowiecka, Nikola Kurczab, Nikola Nowak, Filip Molenda, Zuzanna Turek, Magdalena Wojtusik z klasy III

Antonina Kwaśniewska, Oskar Ciochoń, Karol Chuchmacz, Gabriela Chmura, Krzysztof Gądek z klasy IV

Julia Wojtusik z klasy V

Benedykt Bukowiecki, Julia Gądek, Nikola Grzyb, Aleksandra Kaczka, Roksana Miernik, Roksana Suwała z klasy VI

Emilia Kwaśniewska z klasy VII

Pan Dyrektor wręczył również dyplomy za 100% frekwencję. Ani jednego dnia zajęć nie opuścili: Magdalena Wojtusik, Magdalena Cieślik, Emil Chuchmacz, Karol Chuchmacz, Karolina Kuras, Katarzyna Wróblewska.

Pucharami dla najlepszych szkolnych sportowców zostali uhonorowani: Nikola Grzyb i Grzegorz Maciejewski.

W konkursach językowych najlepszymi okazały się: Ewelina Siudak i Julia Nowak. Dyplom i nagrodę książkową otrzymała również Roksana Miernik, która została laureatką Konkursu Matematycznego „Leon”.

Na zakończenie głos zabrała pani Anna Chuchmacz – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Jeszcze tylko ostatnie spotkanie z wychowawcami, świadectwa i... WAKACJE!

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!