Szkolne wybory

Jesteś tu: » Strona główna » Szkolne wybory

Szkolne wybory

28 września w powszechnym głosowaniu uczniowie wybrali Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Największą liczbę głosów otrzymała Julia Nowak z klasy VII, która została nową przewodniczącą, jej zastępcą wybrano Karolinę Kuras z klasy VIII, a sekretarzem Zuzannę Turek z klasy IV.

W skład zarządu weszli również: Aleksandra Kaczka, Roksana Suwała, Anna Buczek, Amelia Ilga, Julia Góra, Karol Chuchmacz i Michalina Bukowiecka. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza, czyli Emil Chuchmacz jako jej przewodniczący oraz Radosław Cieślik, Oskar Stokłosa i Kacper Kołodziej z klasy VIII.

Po raz pierwszy uczniowie wybrali również swoich przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Gminy. Szkołę Podstawową im. Piotra Barylaka w Książnicach Wielkich będą reprezentować: Karolina Kuras, Julia Gądek, Roksana Suwała, Roksana Miernik i Aleksandra Kaczka.